Babiš původně připuštěn Američany, teď demontován

aneb
Žil jistý pekař perníků, a ten se smál, dokud okolo nejel "král".

Jsem nucen předeslat, že jde o názor, jen názor člověka kterému vyhrožovala vraždou tajná služba, výslovně a opakovaně, za to co píše.
9.10.2017    

Za účtem 'Šuman', zveřejňujícím kompromitující informace k demontáži Babiše, jsou podloudníci, nastrčení ... demontáž neorganizuje nadhazovaná ruská tajná služba, to by nedávala své jméno ("Julius Šuman, agent StB-KGB") do názvu kompromitujícího zdroje. Nemá motiv, Babiš neudělal nic navíc než ostatní, co by Rusko nadzvedlo. Zatímco mezi ostatními politiky je řada jiných, kteří vůči Rusku aktivně postupují, např. ministr vnitra Chovanec (i když jeho postupy jsou neefektivní a často protismyslné, třeba „pluk policejní pravdy na internetu“).

Nabízí se jiné vysvětlení celého vývoje:
Babiš má mnoho nepřátel: kolegů které udal StB za komunistů, konkurenty z byznysu, konkurenty z vlády, finančně-politické skupiny jimž šlápnul na kuří oko nebo je odstavil od státních penězovodů, když je nahradil u moci. K moci byl vybrán Američany, jako osoba nespojená s dosavadními tunelářsko-politickými sférami. Stačí si vzpomenout, že před zásahem Američanů byl nezajímavý, okrajový outsider, první volby prohrál, fiasko, pamatujete ještě? A naráz se během dvou měsíců tatáž osoba stala slavným Babišem hýbajícím českou politikou. Někdo rozhodnul, že bude instalován, pomohl mu sestavit akceschopnou politickou sílu, poradil jak zmasírovat populaci, a v dalších volbách získal 18%. Předčasné volby přivodil m.j. generál Randák, bývalý šéf špionáže a kontrašpionáže, absolutně loajální k Američanům, dokonce od nich dostal medajli za podvracení Ruska. Později odstřelil Nečase a sundal místní vládu, stejným způsobem jako se to děje jindy a jinde – zveřejněním kompromitujících údajů, týkajících se použití státních peněz, apod..

Od té doby se Babiš dostal k větší moci nad voliči i k velké moci výkonné. Některé tunely zastavil, jiné nechal běžet, byť občas kvůli obyčejné neschopnosti partajníků.
Jeho působení bylo do značné míry zklamáním, stačí vzpomenout ZTRÁTU 200 MILIARD Kč při kursových intervencích, to se člověk ptá „v čem se ve výsledku liší od předchozí garnitury?“ Když proti gigantickému nesmyslu a šméčku neřekl ani písmeno, ačkoli byl ministr financí, první měl zvednout hlas. Nic.
Miliardy ztrát ale nebyly tím, co rozhodlo o Babišově nesetrvání-setrvání. Také ODS byla trpěna u moci, i když "ztratila" 3 BILIONY našeho státního majetku za její vlády.
Dokud budila zdání loajality k USA.
Při rozhodování o osudu Babiše nehrálo roli, jestli krade nebo ne, zda Čapí hnízdo je zlodějina nebo ne, to bylo jen nástrojem, použitým po rozhodnutí demontovat Babiše.

Celou dobu přetrvávala pochybnost o jeho vnější orientaci, loajalitě k Impériu.
Pochybnosti táhnoucí se od dob kdy udával StB - filiálce KGB, tam ještě budou dokumenty použitelné při úkolování. Vyhlášeně zkorumpovaní slovenští soudci rádi přijali tlustý  balíček oběživa, za službičku kamarátovi z napojené sítě privatizátorů Agropodniků, za výrok „nebyl agent“. To tvrdili dva systematičtí lháři z tajné služby, té napojené na Rusko, úkolující udavače, který získal post ve vládě státu NATO, mimořádně vlivné politické postavení... K nezaplacení jakýmikoli penězi.

Při vyhlašování sankcí vůči Rusku nemohl Babiš říct „ne“, odhlasoval je, stejně byly jen omezené, a rychle volal po jejich zrušení. K tomu politický souběh Babiše se Zemanem, jehož kampaň platilo Rusko a dohlíží na vynaložení investice přes Nejedlého. Atd... Pochybnosti o orientaci celého hnutí potvrdily výroky poslanců, přihlásili se jako „bojovníci na straně Ruska, pokud by válečně zaútočilo na Českou republiku...“
To jsou okolnosti, které musely budit pozornost tajných služeb. No a v určitý okamžik usoudily, že Babišova moc je nepřiměřená zájmům USA, impéria.

Zájmům tlačeným přes poskoky ve filiálce CIA, místní tajné službě = BIS. Babišova moc byla nepřiměřená zřejmě i ve vidění nacionální části místní agentury, jinak by to „rozmluvila“ první části agentury. Pouští kompro na Babiše, když se znelíbil (ačkoli ho nejdřív dosadily k moci). Při úvodním nachytání Babiše v aranžovaných rozhovorech s novinářem Přibilem, domlouvajícím zveřejňování informací o vyšetřování konkurentů, to vypadalo na vynášející krysu uvnitř policie. Vyšetřování vede policie, jejím ministrem je Chovanec (ČSSD), který se z mocenského hlediska jeví loajálnější Američanům (přitom myslí jako bolševik)... Chovanec má těsné kontakty v BIS, snažil se už dřív použít informace zjištěné bezmeznou mocí tajných služeb k odstraňování soupeřů přes trestní stíhání. BIS byla po desítky let filiálkou Američanů, aranžování a nahrávání dělá běžně. Co třeba zjistit, zda skrytý dodavatel Přibilových informací byl stejný jako dnešní zdroj "dokumentů Šumana", tedy Agentura?

Kompromitující informace je možno zveřejňovat zcela anonymně, z technického hlediska je snadné skrýt autora stránky na free webu, ale kdyby agentura zveřejňovala kompro úplně anonymně, otázka tajného zdroje by dráždila ve veřejnosti neuspokojené spekulace směrem k tajné službě.
A tak nastrčila před sebe figurky: zveřejňovatelé kompromitujících materiálů "od Šumana" se neskrývají nějak důkladně, jsou snadno k vypátrání, a když je ke zveřejnění využit překupník nezdaněného benzínu nebo langerovec, veřejnost bude uspokojena viděním motivace, vypadající logicky – „babišův finanční nepřítel“. Zakrývá skutečné mocenské pozadí. Zveřejňovatel - překupník nezdaněného lihu si splnil osobní potřebu odvety a nebude svědčit, sám má tolik mazutu na hlavě (příklad, je jedno kdo je použit), že nemůže prozradit, kdo mu materiály dodával, prozradit kdo je skutečný loutkovodič. Že „čestná tajná služba“ používá zločince k selektivnímu odstřelu politiků, včetně místopředsedy vlády, tomu přece nikdo neuvěří. Nebo ano?

Fízl používá tu metodu často: u zájmové osoby, určené fízlem k odstřelu, najít jiného nepřítele a vytvořit zdání, že úder šel odtamtud, shodit vinu z tajné služby.
To je jediné, co fízl zvládá: zametání stop za podrazy agentur, v zájmu převzetí moci.
Stejnou metodu použil, když mé maličkosti vyhrožoval vraždou, fízl: taky nastrčil figuranta úkolovaného BIS-ÚZSI. Krátký příběh, jak to chodí za fasádou místního režimu, o odvetné činnosti tajné služby na našem území, je na stránce zde.

Politici to věděli, a nehnuli prstem proti,
 tak teď už to znaj taky, jó žít, je hit... copyright S. kvintet, písnička v odkazu zlepšuje náladu: "O smíchu pekaře perníku, když jel kolem král."

Tolik k laskavé úvaze...

Že popis nedrží ideologickou lajnu žádné ze stran? No a?
Prostě popisuji skutečnost.S pozdravem

Zdeněk Prochá zka


Dohra tohoto textu: pravá ruka Babiše, Faltýnek, na dotaz „kdo je za kampaní proti vám?“ odpověděl novináři shodnou a jedinečnou formulací jako v textu, doslovnou kopií: „šlápli jsme na kuří oko, na penězovody, spoustě lidí, spoustě politických stran, byznysová konkurence, politická konkurence,...“
shodné formulace.
Jeho určení „politická konkurence, to jsou dnes v podstatě všichni,“ zahrnuje Američany, jejich aktivitu proti sobě ale nemůže přiznat,
nemůže protestovat, sám by se paradoxně oslabil před voliči:
mezi jeho současnými 30% voličů by se našlo hodně lidí, kteří by zpozorněli a zastříhali ušima: „Babiše nechtějí Američané? Jenže já naslouchám Američanům! Zvolím někoho jiného!“ Jednoduše přepnuli.

Takže teď je Agrofert zasmušilý,
škrábe se na hlavě,
"sedíce napůl v šatlavě..."

Podotýkám že partaje mám na háku, nekandiduji ani nehodlám.

Díky za šíření znalostí...
Váš názor, vzkaz, žádost o návod:


P.s.: I mnohem mocnější politici byli dosazeni a zase demontováni Agenturou, stačí si vzpomenout, jak byla odstřelena Hillary Clintonová těsně před volbami, manipulativním projevem šéfa FBI o „vyšetřování nezákonného používání soukromého e-mailového serveru“ (narážka na e-maily o sponzorování Araby, financovali také Islámský stát, podle toho vypadala americká politika v Arábii a Africe v uplynulých letech...). Když se změnilo rozhodnutí lidí den před volbami, tak to stáhnul.
    Podplacenost Hillary penězi Arabů přes nadace, byla agenturou vyhodnocena jako větší zlo, než Trumpova příchylnost k Putinovi. Trump byl během kampaně v nouzi, velmi ztrácel, pamatujete ještě? Tak se dohodl s Rusy, že dodají kompro na Clintonovou. Na ten obchod přitom nemusel přistoupit, byl výhodnějším kandidátem Putinovi tak jako tak, v pokeru vyměkl předčasně, uzavřel výměnný mocenský obchod, "deal", třeba Krym a východní Ukrajinu, agentury to věděly z vykrádaných rozborů a analýz, sorry, to je ta snaha přijít všemu na kloub dávno před ostatními a zapsat si do počítače, napíchnutého štěnicí, u nás jednání s Rusem není zločinem,  nikdo si neuvědomil že v USA to může být zločin, very sorry, D..
Přesto agentury dostrkaly Trumpa až na pozici prezidenta, vlastně právě proto: znalost slabého místa, do té doby nezničitelného kandidáta, náhle kompromitující, umožnila FBI-CIA odstřelovat Trumpovy spolupracovníky jednoho po druhém, zmenšit Trumpovi manévrovací prostor, hrozit odvoláním, demontáží, impeachmentem, přitlačit ke zdi.
To je druhá fáze plánu agentury.
Trump, při snaze udržet si nablýskanou fasádu supermana, stejně jako při obchodu s Putinem, bude teď ochoten k uzavření obchodu se strukturami z agentur, které ovládají moc kompromitujícími informacemi ze zákulisí, strukturami "washingtonské bažiny". Proti kterým na začátku vyhlásil tažení, a teď bude Trump skákat, jak budou pískat. Ve většině věcí je již poslušný. Přesně dle předpovědi.
    Zřejmě už může být kdykoli odstřelen, při selekci, záleží na svévolném rozhodnutí Agentury. Která udělá libovolný zločin, nenechává stopy, chápe sebe doslovně jako „nastolitele králů“, agentura. Nastolitel králů ze tmy nazývá svůj selektivní odstřel politiků přes kompro: „demokracie informovaných svobodných lidí“... To záleží na úhlu pohledu a rozsahu informovanosti občanů.

Natož aby lidi pochopili, že „nejčestnější CIA, nejsvětější řídící orgán,“ nechal při vojenském puči zavraždit prezidenta státu NATO, který vedl v Turecku samostatnou politiku, jelikož neposlouchal komandování z Washingtonu...
Zpackaným pučem, předem marným a nesmyslným, Brennan (CIA) a Obama podělali obranu jihovýchodu Evropy, namáhavě a velmi dlouho vypracovávanou, zbytečně pozabíjel stovky lidí („jenom“ Turků), stovky nevinných lidí v jednom z případů, poslali tisíce vlastních lidí do Erdoganových mučíren – zatímco sami pachatelé, potentáti v USA, se šli usmívat na bankety, na  soukromé pláže miliardářů s ubohým vkusem. Jelikož celou vinu svedli (pokud vůbec lidé budou hledat) na loutku Gülena, sedícího v USA, ten nic neřekne, jinak by skončil. Pokud by promluvil, tak ho USA vydají a Erdogan si zchladí žáhu aspoň na zprostředkovateli.
Gülen mlčí, takže USA ho nevydají, ponechá na sobě celou vinu, podílel se.
Stejně tak to bude se "Šumanem".Mimochodem, krátce po rozeslání, dřív než jsem se stihnul přestěhovat do jiného bydliště, bránu odemknuli a vyvrátili úchylové z tajné služby, aby připomněli, že soukromí už neexistuje, můj život také neexistuje, z pozemku i ložnice je průchozí odpadní jímka. V žumpě si žijte jak chcete, odcházím. 

 

 

 

 

 

 

 

Babiš nejdřív připuštěn Američany,
teď demontován.
Za účtem 'Šuman' jsou podloudníci,
nastrčení tajnou službou.