Češi okradeni Singerovou bankou
o 70 MILIARD KČ.

Další deseti-miliardové ztráty
způsobují intervence ČNB.

Zbytečné a stejně budou rozvaleny.
Existuje řešení, bez zlodějin Singerovců...ČNB prodělává 2 koruny při nákupu každého eura, nakupuje předraženě za 27 Kč, co stojí jen 25 Kč. Ztráta 2 Kč na každém euru.
Při intervencích koupila za půl bilionu Kč, celkem nám způsobila škodu 40 MILIARD Kč, Singerem privatizovaná "národní" banka. Ve ztrátových intervencích pokračuje, obere nás o další DESÍTKY MILIARD korun. Úplně zbytečně, zdánlivě omyl, jenže dost podezřelý, dlouhodobý, rozsáhlý, peníze státu (naše) mizí do spekulantských fondů, záměrně.


Lidé zanedlouho pochopí zlodějinu, které se stali obětí, až se koruny vrátí umenšené obří ztrátou ze spekulantských fondů. Přisoudí ji celému establishmentu, od Sobotky s Babišem až po Klause, který dosadil Singery. Smutné je, že podvod přičítají Zemanem dosazenému Rusnokovi, měl intervenční režim ukončit, ale rozhoduje stará Singerova rada ČNB, zatímco zvenčí to lidé přisoudí Zemanovi, jelikož navenek je vidět: obří zlodějina – ČNB – Rusnok – dosazený Zemanem.


Hrstka funkcionářů v zákulisí tiskne nekryté peníze, znehodnocuje úspory a platy pracujících lidí.


Bude hůř: kurs eura, uměle držený na přehnané hodnotě, se může pohnout jen jedním směrem, dolů, ideální pro spekulanty, mohou při nákupu korun jen vydělat, na našem prodělku kvůli chybné nabídce ČNB: uměle podlomené koruny kupují spekulanti se zaručeným ziskem 10%, až za půl roku vrhnou koruny zpět, po návratu kursu na normální hodnotu, z toho ten rozdíl, naše ztráta 10% z každého obchodu.


Kapitál je kvůli zisku 10% za půl roku, zisku 20% ročně(!), schopen ledasčeho, podplatí bankéře, z desítek miliard zisků spekulantů (kvůli nesmyslné politice ČNB) se dá odloupnout miliarda do kapes hlasujících, co ty na to, Singere...


Až jistota 10% zisku, p.a. 20% zisku (!) docvakne většímu objemu kapitálu, bude skupovat koruny v čím dál větším objemu, tlačícím na posílení kursu, donutí ČNB k udržení nepřirozeného kursu vrhat na trh objemy nekrytých korun větší a větší jako hazardní makléř zvětšující ztráty rychleji a rychleji... (dodatečná pozn.: Potvrdilo se hned další měsíc, kdy ČNB musela natisknout 100 MILIARD a naházela je spekulantům. Analýza vznikla v září 2016.) Při tlačení kursu někam, kam nepatří, bezdůvodném.


Při zvětšujících se objemech nákupů neudrží ČNB kurs ani bilionovými intervencemi, koruna přejde na přirozenou hodnotu dřív nebo později, jenže po STAMILIARDOVÝCH ZTRÁTÁCH na úkor nás co platíme korunou, pracujících lidí a střadatelů. Několik prostých čtenářů už píše v diskusích o hrdelních trestech pachatelům, Singerovi a jeho pohrobkům v ČNB. K úhradě škod nestačí zabavení jejich majetku. I když podivuhodně velkého, možná od okamžiku kdy změnili kurs dva dny před Kellnerovým nákupem v desítkách miliard, který tím získal dvě miliardy, do soukromé kapsy, rozhodnutím Singera, jaká náhoda...


Varování byla obsahem dosud soukromého dopisu, do kterého teď můžete nahlédnout, začínal tak hezky:

Vážený pane M.N. (finanční analytik),

hlásal jste, dávno před přiznáním neschopnosti Řecka vrátit dluhy, že je v bankrotu, de facto, a pokud do něj nalijí peníze„záchraně“, že zbankrotuje zas a znovu, peníze zmizí znovu. Vyplnilo se to.

Předpověděl jste bankroty jako jeden z mála lidí, potěšilo mne že se objevil někdo se shodným názorem. Rozvinul jsem to tehdy do analýzy včetně politických a populačních souvislosti, vylévání peněz do chřtánu parazitů, záměru pokračujícími úvěry zachovat posty hazardních bankéřů v Německu a Francii. Potrefení nechali zlikvidovat analýzu, jen důvěrně se šířila mezi zasvěcenými.

Vyplnilo se každé její slovo: opakované bankroty Řecka, agresivita příživnické luzy na demonstracích, bouře a ničení, revolucionáři upálili 3 úřednice s výkřiky „zasloužily si upálit, sloužily kapitálu,“ rozbíjeli parlament, ...

Teď mne znepokojují ztráty peněz lidí kvůli chybným postupům ČNB a FEDu, úvahu předkládámnahlédnutí. Rád bych opravený text rozeslal ještě dnes, pánové nahoře už dostali hlášení o kritice jejich škůdcovství, vláda chystá bezpečnostní radu státu.
(Na tajné jednání skutečně předvolali Rusnoka, šéf ČNB tam byl jedinkrát v historii, právě po sepsání těchto soukromých úvah. Jak soukromá osoba může znát tajnou vládní agendu? Je autorem analýz, předpovědí a rozborů, vykrádaných štěnicemi nacpanými do počítačů i do ložnice. Tisíckrát děkuji. Tuto předpověď potvrdilo obrovské množství peněz, nuceně vytištěných ČNB a vrhaných proti spekulantům v následujících měsících, na náš účet, za neustálých ztrát našich peněženek.)


Záminkou násilného znehodnocování koruny byla Singerova formální „obava z poklesu cen a deflačního poklesu ekonomiky“, jenže naše domácí spotřeba byla vysoká a rostla, táhla ekonomiku ve stálém vzestupu, zaměstnanost dobrá, nešlo o žádný „sestup“ ekonomiky. Inflace byla celou dobu nulová, údajný „předstupeň deflace (pádu cen)“ a přitom ekonomika rostla (!), důkaz chybnosti tvrzení o „sílícím riziku zhroucení ekonomiky způsobeném deflací“. Formální zámince umělého vyvolání inflace chrlením peněz a podhodnocováním koruny centrální bankou. Nemělo důvod, tvrzení bylo jen slovním krytím přesunu desítek miliard korun Čechů do fondů a bank jisté skupiny, která se nesmí veřejně jmenovat...
Krytím deseti-miliardového zločinu Singerovců.


Straší deflací ale ta není „jen škodlivá“ jak tvrdí Singer, existuje i normální snížení cen, užitečná deflace, zlevnění výroby, snížení cen dovozů, jak uvidíme po vrácení kursu na normální hodnotu. Rozlišení mezi různými deflacemi, vhodnost stálosti cen, je základ vyučovaný ve standardních školách, jenže ty ignorují bankéři spříznění se spekulantskými skupinami, přenechávajícími podíl z krádeží přes kursy a úroky. Při intervencích naše peníze mizí ve spekulantských fondech nějakých Sorošů, na pokyn Singerovců.


Tvrdili že chtěli zvednout ceny lidem o 2%, chtěli „standardní“ inflaci, tak toho se dalo dosáhnout standardním tiskem peněz ze státního rozpočtu do našich státních zakázek, postavila by se dálnice a výsledek zůstal českým občanům, jenže to zamítl Singer. Kupoval eura za násilně podhodnocenou korunu, financoval povaleče v Řecku, zatímco na náš účet prodělal desítky miliard, které poslal do fondů Sorošů ve tmě, obrali české občany.


Singerovci spustili odtok peněz přes spekulace, které budou hrabat další a další zájemci, hrabáním stovek a stovek miliard vyvrátí dveře ČNB, nuceně chrlící další a další miliardy na nákup eur. Jenže na každém euru prodělají úmyslně 2 koruny, to budou astronomické ztráty dalších desítek miliard, na náš úkor. Chtějí pokračovat dalšího půl roku.


Kvůli cenám, deformovaným chybným kursem, nesprávná alokace (chybné umístění) peněz způsobuje ztráty hospodářské, jelikož investované částky přichází nazmar, ekonomika jede v nesprávné brázdě.


ŘEŠENÍ: UKONČIT INTERVENCE OKAMŽITĚ, jsou zbytečné a způsobují obří ztráty, zlodějinu, prohlubující se den za dnem...

A jestli to formálně nejde okamžitě, tak aby se spekulantský kapitál znejistěl, vyhlásit, že konec intervencí ČNB nemusí nastat v dříve ohlášeném termínu. Nejdřív to slovně formulovat jako možnost intervenovat do nekonečna aby se zpozdila blížící se tsunami spekulantských odběrů, pak formulaci rozvolnit do možnosti ukončit intervence kdykoli, na lepší kurs cca 26 Kč, pak to udělat CO NEJDŘÍVE, dokud jsou ZTRÁTY "JEN" 50 MILIARD KČ. Díra se totiž zvětšuje každou vteřinu. Pak připustit kurs 25 Kč, pak normálně plovoucí, přirozený.


doplněk v prosinci: Inflace teď náhle vyskočila na 1.5%, takže padla i formální záminka intervencí, zlodějina může skončit i podle formální Singerovy záminky, není žádný důvod chrlit nekryté bankovky. Inflace, celé roky nulová, skočila náhle, jako schod, až teď, důkaz že příčinou skoku inflace nebylo to dlouholeté záměrné podlamování koruny, ukázka lživosti Singerovy záminky.


Fiktivní koruny zaplavily banky, a ty, aby se jich zbavily, kupují dluhopisy vlády, uměle o ně vyvolávají zájem, sazba uměle klesá, navenek se Babiš chlubí jak "ušetřil na obsluze dluhu", jenže reálné náklady zůstávají, dluh vlády přenesl na Českou národní banku, ale to jsme přece zase my, platíme náklady stále my, jen skrytě. Náklady neseme v hospodářských ztrátách, jelikož bysme se bez toho měli lépe, jenže to zatím není vidět, zatímco politici máchají hezkými čísly dnes, ať nás to přijde sebedráž. Ztrátami v našich peněženkách platíme za Babišova naleštěná čísla. Ředí naše peníze, platy, úspory.


Při chybném kursu ČNB, aby nezpůsobila větší zájem spekulantů o levnou korunu, musí držet úroky peněz na nule, pod evropskou centrální bankou, která nízkým úrokem udržuje spekulantské německé bankéře chybně alokující peníze, udržuje neefektivní firmy ve Francii, Itálii a Řecku, parazity na jihu.
Které musíme platit my přes odtok peněz spekulantskými transakcemi, přes nulové úroky, dokonce chystají mínusové úroky ukládaných peněz, poskytovaných úvěrů.


Při nulových úrocích si úvěr vezme kde kdo, i ten kdo nesplatí, zvětšují se objemy dluhů a potíže, při zvýšení úroku (k normální hospodářské úrovni) mnoho takových dlužníků nezvládne splácet, i pouhý odchod z režimu k normálním úrokům je čím dál obtížnější, setřást neplatiče, vydrápat se nahoru, centrální banky dostaly ekonomiku do jámy, kterou samy vykopaly rozhazováním za nulových úroků.


Domnívám se, že v díře by měli skončit členové ČNB kteří chybně vnutili umělý kurs, způsobili desetimiliardové ztráty, v zájmu spekulantských bank a fondů, hádejte kdo je vlastní... Co třeba choroš Soroš, spekulantskými zisky z leváren financuje zničení hranic, příval migrantů a větší chaos, aby se v něm ztratil, vyvolený, skrytě vydělával na zmatcích, vydělával na toku peněz ze státních rozpočtů do agentur a dávek migrantům, terorizujícím původní obyvatelstvo...
Chyby FEDu, kousek před další krizí USA. Řešení existuje...


Půjčky zadarmo způsobují nepřirozenou poptávku po nemovitostech, zdražují ceny bytů na nesmyslné hodnoty, uměle nulové úroky úvěrů nafukují bubliny hypoték, jako před hospodářskou krizí v USA. Dlužníci nesplatili (a nedokážou splatit nikdy, tihle brali za nulu), všechno spadlo, bubliny praskly. Bankrotující banky sanoval přes státní dluh Obama, přes tvrdé berně okradl střední třídu, ekonomika se z pádu nevzpamatovala doteď.

A opakují stejné příčiny chyb, potentáti jsou nepoučitelní. Až splaskne bublina a sazby vzrostou na normální hodnotu, hypotéky předražených bytů půjde těžko splatit. Příkladem bankrot Španělska, kde celá nová města zůstala duchům, jelikož předražené hypotéky nedokáže nikdo splácet. Ne kvůli následné chudobě a drahotě, jak dodatečně mlží parazitičtí politici, nýbrž kvůli jejich chybám před krizí, tam vznikla ta nenormální drahota, půjčkami zadarmo, které vyhnaly ceny na nesmyslné částky. Které po prasknutí bubliny úvěrů není možno splatit, z normálního platu. Mám představu jak to napravit, jenže jako odměnu za tyto soukromé analýzy, jelikož něco vím a umím, mi šoupli štěnice do bytu, fízlové a zloději ve vládě. Natož jedinou korunu, akorát berou.


Půjčky zadarmo jsou dostupné kde komu, i neschopným kteří by je nikdy nedostali, příživníci vděčně hážou voličské hlasy nezodpovědným potentátům (Obama, Clintonová), ti se hřejí na výsluní, než celá iluze praskne a náhle zchudlá luza vezme vidle na ty, které dnes vzývá, vyrabuje obchody, zastřelí nejbližšího policajta protože je bílý. Varoval jsem před propukající občanskou válkou, ale když vládne příslušník parazitické skupiny, ignoruje a tlačí chyby dál, jelikož na nich vydělávají, i při střílení v ulicích... Dění dole je ignorováno papaláši, vždyť proč by přemýšleli, když berou milionové platy v bankách a parlamentech, v pohodlí kožených křesel, výrobci hesel. Než se to opět zhroutí – pak vyděšení papaláši vytisknou ještě víc inflačních peněz okrádajících pracující, střední třídu, my zaplatíme chyby impotentních potentátů.


Aby zakryli díry v praskající konstrukci zatížené obřím objemem dluhů, kvůli deformujícím nulových sazbách, papaláši chystají MÍNUSOVÉ úroky dluhů, dluhů tím pádem braných v obrovských objemech, nafukují bubliny nesmyslných cen a chybných investic, rozšiřují se do dalších sektorů. Při rozdávání za mínusových úroků, takoví dlužníci nemají ani na normální úroky, natož splátky, nesplatí, bubliny obřích objemů úvěrů při pokusu vyfouknout snadno prasknou, to těžko půjde vracet do normálních poměrů.

Bankéři tlačí svět do propasti ze které nepůjde vylézt. K sanaci bank, zalepení děr rozpočtů, nasadí zvlášť tvrdé berně, za divokého ryku okrádaných i neplatičů, nestability, nárůstu autoritářských tendencí, komunistů i nacionálních "socialistů", násilí i zevnitř původní populace, k tomu terorismus islámu, migrační záplava přemnožených primitivů přes hranice rozbité Sorošem.

Sorošové se v zákulisí dohodnou s vládními impotenty a potlačí reptající lidi přes represivní orgány státu, už dnes odposlouchávají internet, telefony, kamerami sledují ulice, stačí aby se to nahoře zvrtlo jen trochu víc a nepůjde to vrátit, myslím do demokratického státu svobodných občanů.


Lavírování mezi nulovými úroky (zvětšujícími přítěž dluhů, opět s nevyhnutelným ztroskotáním nakonec), a normálními úroky (které není schopno splácet mnoho dnešních dlužníků), je proplutím soutěskou mezi útesy bankrotů mnoha bank a dlužníků. Zatímco úvěry nadále dostávají neschopní vrátit půjčky, kteří nikdy neměli dostat úvěr, v USA jde ve velkém procentu o latinos a černochy, zakázáno říkat ale při volbách se to suše kalkuluje, nevrací peníze, důvod inklinace k Obamovi a jeho Greenspanovi, Bernankemu, Yellenové, Clintonové. Pod slogany „zajišťují jednotu národa“, přeloženo půjčkami zadarmo opíjí agresivní příživnické skupiny nevracející půjčené peníze, neplatící daně, beroucí dávky od ostatních, přemnožující se... Nikdy nevrátí peníze pracujícím lidem, zmenšující se části populace (kvůli hysterii cenzorů jsem donucen zmínit že pár černochů je i v ní), zatížené přítěží parazitů. Bobtná politický vliv předlužených, při volbách si vynucují nevratnost půjčených peněz a nulové úroky, hrozbami volební radikalizace a nepokojů v ulicích. Podobně se poměry posouvají v Evropě, kde se souboj mezi parazitickou a užitečně pracující částí odehrává i uvnitř bílé populace.


Paraziti při vynucování nulových úroků a odpouštění dluhů argumentují křehkostí americké ekonomiky „která neunese vyšší úrokovou míru a vzrůstá nezaměstnanost“, jenže nezaměstnanost je nízká (ve skutečnosti, už dva roky, takže lžou, Bernanke a podobní vyvolení). Chabá výkonnost ekonomiky je způsobena ztrátami ze špatných firem, přetrvávajícím právě kvůli úvěrům úplně všem, komukoli, nulovým úrokům. Tedy důvodem potíží je právě jejich chybný postup nápravy, opakují příčinu potíží pořád dokola, sypání peněz neschopným, tlačené politickým diktátem.


V USA to přitvrzuje politický diktát komerčním bankám, diktát pomýlené "rovnosti přídělu půjček" neplatičům (většinou černochům), diktát bankám komu musí půjčit a vyhodit peníze střadatelů do chřtánu neschopných, to by banky nikdy samy neudělaly, se zdravým rozumem a snahou chránit peníze lidí. A tak úspory v bankách vykrádají parazité s volebním právem přes politický diktát, zlodějina krytá politickou „korektností“.


Clintonovou financovala banka Goldman Sachs a zasahovala do volební kampaně, hřímala: „všechna barevná etnika se musí spojit ve volbách...“ aby vnutila dluhy, k zaplacení těm druhým, pracujícím, těm co „nejsou barevní“, jak říkají sami Goldmanové, vyvolení vládnout. Jak chtějí, oni zvolili tu cestu.

Mario Draghi, který v ECB tiskne nekryté peníze a okrádá pracující, okrádá střadatele, pochází taktéž z Goldman Sachs.


Rozdávají populistické půjčky s nulovými úroky, lidem kteří nemají na normální úrok, neschopní vydělávat, natož splácet (když už žijí na dluh). Úvěry zdánlivě zadarmo si pořizuje velmi mnoho lidí, na velké částky, za ně nakupují byty a zboží, jejich ceny žene nafouknutá poptávka do nesmyslných hodnot, viditelných na bublině nemovitostního trhu, jako před krizí 2009. Dluh se stále prohlubuje.
Po dosažení určité meze věřitelé přestanou doufat v návratnost a přestanou půjčovat, zvýší se riziko, o to méně půjčí věřitelé, zmizí volné peníze, v pokusu zachránit aspoň trochu se lidé vrhnou vybrat vklady z bank a fondů. Nastává bankrot bank a firem, ztráta peněz z bankovních účtů vede k uzavření mnoha podniků. Padne výroba, výběr daní, stát nemá na úroky svého dluhu a nikdo mu už nepůjčí. Nastává bankrot celých států, Řecka, Japonska, Brazílie, Itálie,....

Následuje odpouštění dluhů, likvidace dluhů i s věřiteli, ti sice nesouhlasí ale je jim to málo platné, jde o násilně vnucené "odpouštění", nedobrovolnou "solidaritu". Většinou jim oznámí, že nedostanou zpět své peníze, půjčky, platy, i úspory ve slamnících se rozplynou. Smazání dluhů je číselným vyúčtováním krádeže, okradení vkladatelé do bank se ocitnou bez peněz, bez důchodů, firmy i nemocenští pojištěnci, všichni poctiví střadatelé přijdou o úspory.

Pokusy o účetní sanace bank po bankrotech přelitím státních peněz jsou pouhý závojíček, přicházíte o peníze předem, už teď, přicházíte o výsledky vaší práce (ta jediná kryje peníze ve všech dobách), zakryjí to přesunutím peněz ze státního rozpočtu, tvrdým zdaněním (okradou vás o příjmy, pod návnadou záchrany vkladů v bankách, vytáhnou vám peníze ze zadní kapsy).
Nebo tiskem nekrytých peněz, aby měli co nacpat do bank, peníze znehodnotí inflací. Peníze údajně zachráněné sanací bank, směšné že na to někdo věří... Tentokrát znehodnotí úplně všechny úspory, i ty schované do matrací, i tam na ně dosáhne inflace, jelikož si za prachy nic nekoupíte kvůli inflaci, kvantitativnímu uvolňování = penězokazectví hrstky vyvolených.
Stát na bankroty bank reaguje nalitím peněz vytištěných navíc, inflačních, ale jen do vybraných bank, pouze Goldmanům (! to se skutečně dělo r. 2010), proto vyvolení dál drží moc, i přes jejich neschopnost, podvody a zlodějiny. Zatímco ostatní nechali zkrachovat.
Příčinu, zlodějinu Singerovců, vyvolených, politiků, si tu můžete přečíst. Než tento web znovu zlikvidují, aby udrželi lidi v nevědomosti. Můžete se vzepřít, už jen tím že o podvodech budeme mluvit s dalšími.


Politici sanují bankrotářské bankéře penězi přesunutými ze státního rozpočtu (z našich daní) a inflací: znehodnocením peněz úplně všech lidí, i těch zodpovědných, co měli úspory poctivě vydělané a uložené na správně zvolených místech, přichází o peníze, kvůli zlodějině jistých skupin.
Navenek to bývá vidět jako růst cen, hyperinflace v celých státech, tisk bilionových bankovek po balících bez hodnoty, které vám dávají místo mzdy. Typické pro válečná a poválečná období (Německo, Rakousko-Uhersko, Afrika), volební vítězství luzy, třeba Jižní Amerika, Řecko.
 

dodatek: Itálie přesouvá 500 MILIARD do bankrotářské banky Monte dei Paschi, zaplatí to všichni kdo drží eura, Němci, Slováci,... dokonce i my, kvůli dementům v ČNB, kteří nakoupili eura za biliony a znehodnotili korunu, vám přímo v peněženkách, jako kapsáři, to je ta neviditelná ruka Singera.


Teď k bankrotu zbývá kousek i v největších ekonomikách světa – Japonsku, USA, Číně. Půjčky a hypotéky dostali lidé, kteří je nikdy neměli dostat, jenže dostali kvůli nulovým úrokům, a pokud se zvednou úroky ve snaze předejít bankrotu úplně celého světa, nebudou splaceny kolosální dluhy. Dlužníci jsou neschopní a bankrotují, je jich příliš mnoho, mají volební právo a toho se mocní bojí, drží úroky na nule, odkládají problém, jenže současně ho zvětšují. Výbuch bude tím větší, čím déle budou držet úroky nulové. Čím déle nulová sazba, tím větší objem ztrát se za chvíli ukáže.


Zadlužení USA stoupá na válečné hodnoty jako v r. 1945, a ve skrytu se skutečně vede boj parazitů proti okrádaným pracovitým lidem. Zbraní jsou volební hlasy a stále více i přímé násilí, stačí se podívat jak se vyzbrojují lupiči i policie, armádními zbraněmi, jde o reálnou válku pod křehkou slupkou statutu quo, než praskne.

Musí se to zastavit, řešit okamžitě.


Klíčem k řešení je pochopení: včerejší nesplácené úvěry jsou ztracené tak jako tak. Hrozba další finanční krize, až vyprší termíny splatnosti. Ale musí se to ustát HNED, jinak s pokračováním politiky nulových sazeb narostou objemy dluhů, centrální bankéři vytloukají klín větším klínem, stejnou chybou stále dokola a diví se že to nefunguje, rizika se zvětšují a hospodářství měkne. Jelikož v tepnách jsou díry, vyvádějící peníze do chřtánu upírů.
 

Slavní specialisté se zaklínají snahou zajistit splácení, zaměstnanost, ochránit křehkou ekonomiku, když drží úroky na nule – jenže právě to je příčinou neefektivity, křehkosti ekonomiky, nesplácení.
Způsobují to sami, za politických tlaků ze strany neplatičů. Jenže dosavadní půjčky jsou ztracené a žádný odklad ponecháním nulových úroků s tím nehne, tihle dlužníci jsou neschopní a nikdy nic nesplatí, ten „důvod“ je falešný.


Příčinou mizerného výkonu ekonomiky je politika papalášů: "ochrana" před špatnými výsledky, před důsledky neschopnosti. Mizerné výkony ekonomiky způsobuje právě ta dopředná "ochrana", sypání peněz zadarmo.
Zjištění je zásadním teoretickým přínosem, zásadní změnou přístupu k ekonomice státu.


Pokračování nulových úroků znamená další nesplácené úvěry přidělené neschopným, peníze mizí v nesmyslných investicích ze kterých se nevrátí, americké hospodářství je vachrlaté, problém narůstá, právě kvůli snaze „omezit nesplácení“. Ve skutečnosti problémy způsobují právě rozdáváním peněz zadarmo, takoví dlužníci nevrací. A kdo ředí peníze, je autorem gigantického penězokazectví, odklánění? Greenspan, Bernanke, Yellenová, Goldmani, Singer. Nikdy jsem podobným souvislostem nevěnoval sluchu, ale k mému překvapení jsem zjistil že mají společnou jednu věc: všichni zainteresovaní se označují za "vyvolené vládnout ostatním, za příslušníky 'nad-národa'". Zvláštní náhoda, opakovaná. Stačilo si tohle zapsat do počítače a vzápětí čekali venku s výhrůžkou „zabijeme tě“, klika vyvolených uvnitř státní bezpečnostní služby. Čili kdo zlodějinu zkusí popsat nahlas, je umlčen hrozbou likvidace, ve tmě za kulisami světa svobody a rovnosti...


Výhrůžkami „zabijeme tě“ státní bezpečnostní služba přitvrzuje cenzuru redakční, aby se nevědělo jaká je podstata a pozadí dění, dbá na utajení příčin a souvislostí (stačilo přijít na pojistný podvod jistého Xxxxxxxina, poté co islamisté zapálili WTC a Dvojčata se zhroutila kvůli šizení při výstavbě WTC, ...). Ale už se to dostává ven, tady máte závdavek.
 

Jiné soukromé analýzy, které vykradli špiclové, vynesly miliardy mocenským klikám za nimi, zatímco tvůrce drhne po dně. S varovně vylámaným obložením v zamčeném autě aby držel zobák, věcmi v bytě přestavěnými naštorc nějakým ubožákem z BIS. A aby se fízli nenudili, houknou zpoza rohu kdykoli autor sundá deku v ložnici, čímž mu zničili život a terminovali vzpurné geny, takhle to chodí v režimu parazitů všech barev.


S pozdravem


...P. s.: Zlodějských klik v establishmentu je mnoho, vlivných, včetně médií, a když se proti parazitům postavil Trampík, je s podivem že ho nezadupali do země úplně, že vůbec drží vyrovnané výsledky.

Zvlášť když udělal řadu chyb, jelikož si nenechá poradit od nikoho, ale aspoň v několika směrech se chytil chytřejší a poctivější politiky. (Psáno nějakou dobu před volbami.)

Zachraňuje americkou ekonomiku kousek před bankrotem, chce dělníkům vrátit práci do USA, omezit byrokracii a uvolnit podnikání, to znělo dobře voličům, ale hodlá rozsáhle válčit ve světě a mrhat prostředky.
(druhý den po tomto přípisu Trump zkritizoval vysoké ceny stíhaček, vida jak rychlá je linka do Bílého domu, :-D  pozor, prezident naslouchá!  vtip)

Hodlá rozsáhle stavět dálnice apod., v jeho představě mu peníze natiskne Yellenová, k tomu jmenoval ministrem financí Mnuchina (Goldman-Sachs), aby s ní dohodl chrlení prázdných bankovek a inflační smazání dluhů, znehodnocením peněz na úkor obyčejných lidí kteří spořili, uložili peníze do bank a fondů a teď přichází o hodnotu (zatímco bankéři si předem zajistili svůj majetek burzovními nástroji).
Trumpa se inflační znehodnocení peněz nedotkne, ten má majetek v nemovitostech.Měsíc po učesání této analýzy, Yellenová náhle obrací: „možná zvýšíme úroky“. O pouhé 0.2 %, nad nulu co drželi deset let, možná,... Nejspíš neví co teď mají dělat, když to prasili tak dlouho.
Za neschopnost a zlodějinu berou miliony dolarů v nóbl oblecích, zatímco šlapou po tom, kdo s ošoupanými kalhotami tahá lidi nahoru z jámy, vykopané Obamou, Greenspanem, Bernankem, Yellenovou, Singerem,...

Co třeba zvednout sazbu zřetelně? Né nárazový veleskok na 3%, ale hodnotu menší, pořád však zřetelnou, víc než o 0.2%.
V USA jsou zvyklí na pár drobných neúspěchů jednotlivců ... chvíli počkat než se zavlnění uklidní. Zaměstnanost udržet vládní politikou, má řadu možností, aniž by musela krást přes kvantitativní uvolňování.
Pak postrčit sazbu zase o kousek k normálu, aby objem dluhů zůstal pod kontrolou.


17. prosince: FED se vymáčkl, osm hodin po konečném upřesnění argumentace této litanie, že zvýší sazbu nad nulu, poprvé za 10 let. I když jen o 0.2%, víc nemohl, neavizoval předem. Zvýší ji ještě 3× během následujícího roku.
Je to pozdní přiznání, že to celou dobu dělali blbě – a o tom se mají dozvědět lidé, jak to bylo, jak s nimi orají, obírají je, aby lidé nepřipustili opakování. Stačí si to říct mezi sebou, dokud nám mocní musí aspoň trochu naslouchat, zatím,  aby nám vydrželo, jak říkal Limonádový Joe.

Váš názor:


 

 

 

 

 

 

 

 

Češi okradeni o 70 MILIARD KČ
Singerovou bankou.
Řešení existuje, zde