Proč je zatčen i gen. Páleník, šéf vojenské rozvědky?
 

Jedna ze souvislostí: Páleník stál za likvidací svědka v případu CASA, letce Karla Daňhela, slušného člověka který se postavil mafii –
– tak byl odstraněn obviněním ze sexuálního deliktu (stejná metoda jako u Assange), za kterým stál Páleník,
stejně jako stál za lživým obviněním z převzetí peněz od Omnipolu, aby zlikvidoval svědka v případu CASA.

Záležitostí, které vzali dnes vyšetřovatelé jedním vrzem, je hodně, protože jak správně řekli pánové Láska a Šándor, mají jen jednu šanci. Buď se to povede, nebo je na nějakou dobu konec. Tak se snaží zásahem do vysokých pater politiky obsáhnout více věcí.
Proto na mlčení vyšetřovatelů doráží ty neurotičtí vládní politici, protože neví co všechno bude otevřeno.

Proto Kalousek, který stojí za letouny CASA a řadou podivných transakcí (padáky, tanky, štábní systémy,...), dnes stojí s Nečasem: v případě, že bude dotčen i někdo z TOP09, zaútočí v jednotné frontě na policii, jak to udělali už při likvidaci policejního prezidenta. Následně se budou držet u moci ještě dva roky.
Nebo se ukáže že případ CASA není v hledáčku – pak se Kalousek distancuje od ODS i Nečase a vykreslí se jako nepolíbená panna. Námluvy s komunisty i s ČSSD má za sebou, 150 MLD státního majetku spřízněným firmám zaslal, ty se odvděčí z kazatelen před volbami, takže přivolí k předčasným volbám.  Psáno v den první (zásahu proti mafii), a rozbor naprosto přesný... :-)

Jediné, na co čeká, je zda vyšetřování ukáže i na jeho partu hochštaplerů – to rozhodne, jestli se bude držet moci přes stávající Sněmovnu dál,
nebo budou předčasné volby a vláda TOP00+dávkaři.


Rozvědka nesmí přijímat rozkazy od nikoho krom ministra obrany, a i ten pouze od vlády.
Páleníka úkolovala Nagyová. Páleník i Kovanda přesně věděli že dělají svinstvo. Právě proto že jsou to "zkušení veteráni".
Páleník špicloval něčí manželku, zítra vaši, na žádost nějaké coury, teď si vymyslel báchorku že si myslel že "slouží vlasti", to je směšné.
Ale protože zpíval, tak ho vyšetřovatel ocenil jako "vzorného vojáka, důstojníka a generála".
Doufejme že soud ocení toho šmejda na 15 let.
Nagyová domlouvala obchody s mocí, kupovala hlasy na kongresu ODS pro Nečase, aby byl premiérem a protlačil zlodějinu církve. Za každou cenu.
Kriminálník Pekárek (ODS) byl použit ke zlodějině církve a teprve pak předán do lapáku, tupá Hanáková se odporoučela až včera, teprve dnes zatčeni bývalí poslanci i sekretářka dřoucí Nečasovi. Kdyby tohle zatčení proběhlo před týdnem, Ústavní soud by se rozmýšlel co je tady právo a co je ve skutečnosti politické křídlo MAFIE, spolupracující s církví.