Předpověděl invazi migrantů, Islámský stát, armády nábožných, již 3 roky předem. Smazáno kleriky na celé planetě.
Když vyvěsil plakát přímo v Evropě, zakázán i na posledním kousku plotu který nechali v zemi "svobody". Nesmíte vědět o hrozícím konci civilizace a návratu středověku klerikálních diktatur.
„Je tuze nebezpečné mít pravdu ve věcech, ve kterých se zmýlili mocní.“ Voltaire

Pánové nahoře
já píšu vám dnes psaní
a nevím vlastně ani
budete-li ho číst
Přišlo mi ve středu
do války předvolání
je to bez odvolání
tím prý si mám být jist

Ředitel katolíků prohlásil, že probíhá III. sv. válka.

Pikantní, když
III. světovou válku způsobilo PŘEMNOŽENÍ
nařízené církvemi.

Primitivové se přemnožili, jelikož nejposlušněji poslouchají vůdce, vyjedli a spálili jejich země na poušť, teď válčí o poslední placku.

Příčinu válek, primitivismus a podléhání klerikům, nesou v sobě, sem, pod krytím uprchlíků z válek které vyvolali.
Primitivismus a podléhání iluzionistům jsou dědičné, a s namnožením se problém kočovníků zvětšuje.

V hroucení a chaosu se útočištěm zoufalých stanou – kamenné zářící budovy viníka, církve, paradox. Klérus se tváří jako spása, ačkoli katastrofu způsobil přemnožením ovcí. Čím větší způsobuje problémy, tím více moci nad zmatenými primitivy v důsledcích získává klérus.
Následky hroucení mu naženou další klienty. Arabští primitivové nechápou příčinu (kvůli své jednoduchosti – kvůli ní jsou přece klienty) a volí klerikální vůdce, středověké armády nábožných a klerikální stát, varuji léta, propočty se naplňují, ale režim to cenzuroval úplně všude, od vzdálených zemí po vnitrostátní diskuse na ČT, íDěsu, podporoval gerily nábožných v Libyi, Egyptě,...
Teď důsledky poneseme v Evropě, přesně dle prognózy roky dopředu. Nesměli jste to znát, všude to mazal pařát kleriků Lihousek, uvidíme za jak dlouho podají trestní oznámení tentokrát.

Vedou obyvatelstvo Evropy jako ovce na porážku, ta válka probíhá skrytě i na našem území, krytá i jistými "novináři".

Viníky zatknout nejde, jsou mocní a daleko. Zlikvidovali články, účty, celé hostingy, dokonce i na druhé straně planety, za pouhý popis skutečnosti a přesný propočet do budoucnosti, v době kdy se to ještě nezhroutilo, kdy ještě bylo možno omezit škody způsobené církvemi, za „útok na svaté autority, nevůli k náboženství a skupinám, šíření poplašné zprávy,...“ co režim vymyslel aby potlačil skutečnou názorovou opozici. To je ta "svoboda". :-D
No a teď máte důsledek: valí se sem potopa, záplava primitivů, kteří zničí civilizaci, pokud se tomu nepostavíme. Jde to.
Režim (držený jistými skupinami novinářů) občas pro výstrahu někoho potrestá, a systematicky cenzuruje každého kdo jen pípne proti modlám a sloganům, léta lží o vítězství demokracie v Iráku, Tunisu, Libyi, Egyptě, Sýrii, které z náboženství je konečně to pravé a vítězné... Dokud se to nezačalo hroutit i s Evropou která je další na řadě, dovnitř už vtahuje migrantské primitivy církev, čeká na ně osobně na plážích a v přístavech, pár metrů za cixxxkým předvojem stepují jezuité až se ryby chytí na návnadu, totéž s valícími se primitivy z celé planety. Jenže to je omyl, islámské primitivy není možno přeprogramovat na složitější křesťanská schémata. V propagandě nesmyslů o "vítězství demokracie v Tunisu a Lybii" pokračují novináři, dokud se to nerozpadne i tady, ale novináře důsledky jejich jednání smetou až jako druhé, mohou být klidní v kanálu Vatikánu = ČT.

Teď máme co režim způsobil, novináři stejně jako církev budou tvrdit, že příčina rozpadu není oficiální ideologie ani cenzura, že nikdy nic nezatajili... :-D

Zatajili trefný a logický popis skutečnosti, nevyhovoval manipulativním záměrům redakcí a struktur v zákulisí.

Užijte si důsledky další jediné přípustné ideologie, dodávané tentokrát černou církví místo rudé komunistické církve.

Místo abychom se včas shodli a pojmenovali příčiny a připravili se, šíření informací zakázali mocní paraziti; vládnoucí viníci budou se stejnou impotencí hledat ještě chybnější „řešení“.

Racionální a klidné řešení bylo dávno formulováno – ale ututláno, protože míří na kořen problému: migrantským primitivům otevřené hranice a parazitizmus velkých skupin dnes držících moc, nesených ideologií pobíračství peněz a výsledků užitečně pracujících lidí.
  1. Utěsnit hranice, migranty lifrovat zpět. Migrantům žádné dávky, žádné podíly z našich daní.
  2. Zvýšit platy (snížením daní).
  3. Zastropovat dávky na 3 potomky.
  4. Snížit ceny snížením poplatků (OZE).
  5. ...
Klidný den

Pokud považujete názor za potřebný k seznámení ostatním, stačí se zmínit e-mailem  nebo  přátelům. Děkuji.

Pánové nahoře uctivě se vám klaním...

Znám vaše věznice, znám vaše kriminály,
i ty kterým jste vzali, život či minulost.
Vím také že máte, solidní arzenály,
i když jste povídali, o míru víc než dost

Musí-li války být, běžte si válčit sami,
klerikové s vámi, a mne nechte být...
Snadno mne najdete, můžete klidní být,
střílejte neváhejte, já zbraň nebudu mít
                                                ~ Boris VianVáš názor:Tajemství řádu Jedi
Původ majetku Templářů
Válku způsobilo PŘEMNOŽENÍ
nařízené církvemi.
Pochopení a řešení  
Co nesmí nikdo vědět.